Nathanovy metody (MisFits fanfiction)

29. července 2014 v 0:28 | Shi-ki |  MisFits
Název: Nathanovy metody
Autor: Shi-ki
Fanfiction | MisFits | One-time

"Tak jo grázlové, tady je několik ztracených případů a podle ředitele se potřebujou jenom někomu svěřit, tak je nechte ať se vám otevřou. A ty," ukázal probační na posledního z pětky studentů, který vypadal, že brzo na veřejných pracích skončí taky. "Počítám, že tohle tě bude zatraceně srát, tak si prašť třeba do něj." ukázal na Nathana, který bezvládně rozhodil rukama. Probační se s výrazem obvyklé nadřazenosti otočil a odkráčel za roh k automatu. Mezitím Nathan směrem k němu vysílal mimořádně prožívané kopulační gesto. Všichni už si na tohle chování zvykli, ale nikdy nepřestali udiveně zírat.
"Chceš šukat probačního?" vypadlo s Alishy, která už dávno spolu s ostatními tvořila půlkruh židlí naproti druhému půlkruhu studentů.
"Nevím, chceš si to udělat rohem jednorožce?" přestal s prožívaným gestem a posadil se na Simona.
"Slez ze mě!" bránil se Simon.
"Sedíš mi na místě, Barry." Simon se neochotně postavil a sednul si na místo vedle Curtise a Alishy. Nathan teď seděl vedle Kelly. Ulízaná patka jí spadala až k bradě po pravé straně tváře a žvíkačka v ústech již ztratila svou mentolovou příchuť.
"Kdo začne?" vhodil do ticha Nathan předstíraně veselou otázku. Studenti se tvářili, že jim předtím probační zalepil ústa. Házeli na skupinku výtržníků tázavé pohledy. "Tak jo, co třeba ty. Eme-" obrátil se Nathan na barvenou blondýnku s tričkem Hannah Montany a snažil se rozluštit malé písmo na její jmenovce.
"Emily." opravila ho dívka s tričkem, které si silně protiřečilo s jejími nedávnými osmnáctinami.
"Těsně." mrknul na ní Nathan.
"O co ti jde?" řekla Emily, když na ní celou dobu Nathan jen prázdně zíral.
"Chce, abys mu ho kouřila." objasnila Kelly s ruským přízvukem.
"Héj! Tohle se dělá? Sama by mi nabídla, kdybych pokračoval. Už sem ji skoro měl, vidělas ten její hladovej pohled?" pozvedl laškovně obočí a dal si nohu přes nohu.
"Jo, skoro se tvářila, že ti láskou ukousne ptáka." poznamenal Courtis.
"Kazišuci." nasměroval na všechny výtržníky.
Nikdo se k pořádné mluvě moc neměl, což dávalo Nathanovi pár volných minut k zakoupení Twixky za Courtisovi peníze. "Já jsem Alan." řekl jeden ze studentů, když se Nat vracel s čokoládovou tyčinkou. "Všichni se mi ve škole smějou, protože jsem gay."
Výtržná parta na něj zírala jako předtím na kopulujícího Nathana.
"Měl sis nechat pro sebe, že se z tebe po nocích stává polykač mečů. Co je tvůj problém Emmo?" otočil se Nathan opět na pohlednou blondýnku s dětinským tričkem. Nedokázal si představit, že by s ní měl mít sex v tomhle tričku. Ty divně natisklý copánky ho znervózňovaly.
Emily protočila panenky namísto opravy a spustila. "Mám francouzskej přízvuk a ve škole mi říkaj chrochna." načež se Nathan začal nezastavitelně smát. Zdánlivě nezastavitelně. Po třech minutách dusivého smíchu se posadil zpět na svou židly, ze které předtím spadl. "Zkončils?" zeptala se nakonec.
"Ještě jsem ani nezačal, ale až ti budu tančit mezi nohama, budeš si přát, abych měl ptáků víc." odpověděl sebevědomě. Začínalo to vypadat, že těma kecama Emily fakt začíná brát. Jako by se potřebovala přesvědčit o pravdivosti jeho tvrzení.
"Ty si fakt cip." ozvala se Kelly. "Cos ty urobil?" zeptala se největšího z nich, který měl povolení od probačního zmlátit Nathana.
"Co myslíš? Sem černej."
"Rozumim ti, brácho." plácl si s ním Courtis.
"Začíná to bejt dojemný. Takže Emily, co děláš přesně za," Nathan se podíval na hodinky, kdy tohle peklo zkončí. "Šest minut, sedmnáct.. šestnáct... patnáct sekund?" sledoval hodinky a zároveň ji. Neodpovídala, jelikož už jí začínal lézt na nervy. Nebo že by se rozmýšlela? "Mám takovou schopnost. Vidím do budoucnosti a přesně za," chytl se dramaticky za hlavu "Pět minut budeš venčit mýho psíka."
"Naser si." odsekla mu.
"Jestli tě to rajcuje." Zhoupla se mu lhostejně ramena. "Můžeme na to vlítnout na hajzlíkách." navrhl nevinně. Tentokrát se zamyslela a souhlasně se zvedla až když řekl. "Vždycky sem to chtěl zkusit po francouzsku."
Nikdo nechápal, jak Nathanovy balící metody fungují. Nikdo nechápal to, že vůbec fungují.
"Neplacená lekce francouzštiny. To je sen." koketně zamával na ostatní a zabočil na hajzlíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama