Don't leave

10. srpna 2014 v 15:00 | Shi-ki |  Avengers
Název: Don't leave (neodcházej)
Překlad: Ell
Fanfiction | Avengers | Frostiron | One-time

Tony práskne dveřma.
Super. Pomyslí si Loki a mne si oči.
Takovéhle hádky u nich nebyly neobvyklé. Tonyho temperament v kombinaci s jeho tvrdohlavostí a Lokiho ostrým jazykem, jako může mít jen bůh lží, byly výbušnou kombinací a často vedly k ostrým sporům zakončeným usmiřovacím sexem.
Ale ne dnes. Dneska měli jednu z nejhorších hádek. Oba byli naštvaní a vztek v nich přetrvával. Po těchto hádkách co Tony odešel a vrátil se zase až ráno, Loki trávil většinu času ve vaně, kde brečel. Cítil bezmoc a vinu, a protože ho Tony nechal zase osamotě, i když věděl že to byla jeho chyba. Jeho arogance a blbost. Potom začal přemýšlet o minulosti, jak byl opuštěný a nikam se nehodil.
A pak si uvědomil a cítil, že jeho místo je kdekoliv na světě, kde je Anthony Stark. A on není schopný ocenit to hašteření a nesmyslně svému milenci ubližuje.
Loki začal vzlykat ještě víc. Slzy mu ztékaly po obličeji, nechal jim volný průtok. Kapičky se mu valily po tvářích, bradě a nakonec zpadly do studené vody ve vaně. Třásl se zimou, když to už nemohl vydržet, šel si lehnout do postele s očima opuchlýma a zarudlýma od neustálého brečení. Hlavu zabořil do Tonyho polštáře a snažil se nasát jeho vůni.
Ráno po takovéhle noci nebylo zrovna příjemné. Loki se vzbudil a třeštilo mu v hlavě. Šel si do kuchyně udělat snídani. Našel tam Tonyho jak sedí u jídelního stolu a pije černé, silné kafe. Tony taky nevypadal že si v noci odpočinul, ale pohled, kterým se na Lokiho díval když si sedal ke stolu s miskou cereálií říkal, že je vše zase v pořádku.
Tony nevěděl, že po nocích Loki brečí ve vaně a trápí se. On se prostě vždycky vrátil až ráno a všechno už bylo jako předtím. Pak byl schopný vyřešit problém mírumilovně a bez křičení. Všechno by bylo fajn, ale ne dnes.
Loki seděl shrbený ve vaně s už teď studenou vodou a litoval toho co se stalo a že nechal svého milence odejít místo toho, aby ho objal a omluvil se. Byl bezmocný. Brečel tak hodně a dlouho, že ho z toho začalo škrábat v krku a v uších mu podivně zvonilo.
Málem vyletěl z kůže když přes jeho skučení slyšel Tonyho hlas křičící jeho jméno. Loki ho viděl přicházet do koupelny. Tony se zastavil ve dveřích a viděl svého milence jak se trápí. Nemohl se ani hnout, Loki zvednul hlavu a podíval se na něj svýma mokrýma očima ze kterých už se mu hrnula nová vlna slz po jeho tvářích. Celý se třásl.
"Miláčku, já se strašně omlouvám." Řekl Tony a celý se chvěl. Udělal pár kroků k vaně a klekl si před ní. Slzy se mu rvaly do očí ale on jim nedal možnost se dostat na povrch. Nemohl se zhroutit, ne před Lokim. Musel být silný.
Natáhnul k němu ruce a pevně ho objal. Loki si položil hlavu na jeho rameno, cítil jak měl Tony promočené tričko jeho slzama.
"Šššš, bude to dobrý, zlatíčko, ššššš." Uklidňoval ho Tony a jemně mu hladil záda. "Moc se omlouvám, Loki. Neměl jsem tě tu nechat."
"J-j-já s-se o-o-omlouváááám-m." Snažil se říct Loki co nejvíce klidným hlasem.
"Neomlouvej se, miláčku, je to moje chyba, Šššš. Ta voda je ledová, mrzneš. Teď půjdeme do postele, potřebuješ si odpočinout. Dobře?"
Loki zakýval hlavou a Tony ho vyndal ze studené vody a odnesl ho do postele. Jeho tělo bylo pořád studené a celý se třásl. Slzy mu stále stékaly po tvářích.
Tony ho položil do postele a těsně kolem něj obtočil teplou deku. Něžně ho políbil na čelo, potom se svléknul a vklouznul vedle Lokiho, ten se k němu přitisknul. Cítil jak se bůh vedle něj třese a snažil se ho zahřát, potom uslyšel jak vzlyká a jeho krk vlhne. Tony ho objal a jemně mu kreslil kroužky na rameni. Snažil se ho uklidnit.
"Tony.... J-já...." Zachraptěl Loki.
"Promluvíme si o tom zítra, ano? Teď odpočívej." Zašeptal Tony a políbil Lokiho do vlasů.
"J-jsi....na...mě.......naštvaný?" Zakňoural Loki.
"Jistěže nejsem, zlatíčko."
"Jen...prosím....už mě nikdy...neopouštěj."
"Už nikdy."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama