Sleep (FrostIron)

17. srpna 2014 v 12:46 | Shi-ki |  Avengers
Název: Sleep (spánek)
Překlad: Ell
Fanfiction | Avengers | Frostiron | One-time


Tony byl vyčerpaný po dni cvičení. Několikrát ho hodili na podlahu a zmlátili ho. Dokonce kopnul Steva do žeber tak silně, že ho ještě teďka bolí kotník. Prostě normální trénink.

Když výtahem vyjel až nahoru do Stark toweru a vešel do svého obýváku, jediná věc kterou byl schopný udělat byla se nekontrolovatelně zřítit na pohovku. Pár minut tam jen tak seděl a totálně si vypnul mozek, na nic nemyslel a byl vážně zrelaxovaný. Přitom zíral na svojí přistávací dráhu, kde z něj jeho nejlepší stroje sundavají oblek když se vrací z mise. Ani si nevšiml že jeho oční víčka těžknou a za chvilku už Tony Stark, génius a playboy, spal jako malé mimino.

Vzbudil ho zvláštní pocit že ho někdo drží v náručí. Cítil něčí ruce jak mu podpírají záda a kolena. Potom už jen cítil teplo těla někoho, kdo je mu velmi blízký. Lokiho zimní vůně. Po chvíli si uvědomil, že ho Loki drží způsobem, jako ženich na svatbě nosí svou nevěstu.

Tony přitiskl svou tvář na Lokiho hruď. Zhluboka vdechoval Lokiho vůni a aniž by otevřel oči, zamumlal "Co to děláš?"

"Nesu tě do postele." Řekl Loki jeho podrážděným hlasem. "Kdyby si spal na pohovce celou noc, musel bych zítra poslouchat tvé skučení jak tě bolí záda. A o to opravdu nestojím."

"Oh, to je dobrý" zašeptal Tony nevědomky a znovu upadl do hlubokého spánku.

Nepamatoval si kdy ho Loki uložil do postele, nebo kdy ho svléknul. Necítil jak ho Loki jemně políbil na čelo a pečlivě zabalil do deky.

Tony se probudil uprostřed noci a jediné co viděl byl černovlasý bůh zkroucený vedle něj, jeho čelo se dotýkalo Tonyho ramena. Pevně ho objal a propletl jejich nohy. Potom se usmál a políbil bohovy havraní vlasy. Za chvilku opět usnul.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama